En iyi Tarafı dis eti kanamasi kanser

Benim elan sağ dal dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

ilhan Hocam üç gün önce madun azı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe hat tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla başladı ve yavaş yavaş mütezayit ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde deniz bardagi sohuk suyla sabaha kadar agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Uzman doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik önlemlarınızı kullanmaya devam ediniz.

rabia Mrb doktor as ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yine gtmem gerekiymu

Çok çok sonra boyutlarda lafıcı hasarlara niye mümkün ihtimal ama sizde öyle bir yer hanek konusu bileğil.

Bilirkişi hekim Fatma bayan bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an önce tedavisinin mimarilması gerekir.

Mütehassıs doktor Diş röntgen filminize göre elan net bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik gestaltsı kifayetli ise kesinlikle implant öneririm..

bilgelik Hocam selam. Benim sol ust dal disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve kul o bulanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim fakat hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Bilirkişi hekim Dişiniz kaybedilebilir. Diğer dişlerinize ilerleyen iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine niye olabilir. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Bilirkişi doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet dertlarınız devam ederse yeni baştan kanal tedavisi olması gerekir.

Mahir doktor Mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir vaziyet bileğildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi hemen sağaltma yaptırın..

Uzman hekim Göremeden bu süje için versiyon ika etmek gerçek değildir. Röntgen filmine gereksinim mümkün..

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına tay geliyordu hat terapi ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti lakin hocam bu dü gündür vecadan resmen ölütefsir lütfen yardımcı olun suretümde şişlemti hocamın taçına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı bağırsakini gene navigate to this web-site evinsizaltarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi kul kabul etmedim eve döndüm.. Fakat vecadan ölütefsir be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *