diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

eylül apsem ruz geçtikçe elan çok büyüyor sanki doktora gene gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya esasladım da geniş spektrumlu olmasına rağmen etki etmedi âdeta

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bâtıninde diş eti evetğu kucakin oraya eritici ilaç koydu suratim şaksiyonti antibiyotik kullanıversiyon bu sağaltma kaç günde geçer…?

Mahir doktor Kaynar hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Hassaten diş hekimi kontrollerinizi de savsama etmemelisiniz.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi lakin ben hala ayniyim ne yapmaliyim

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve kanal tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

müstacel lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok az agridigi icin boşlama ettim bilcümle.Ama son gunlerde disimin yanlari şhizmetti.Sanirim iltihap kapti

tombul beyaz bir iltihaplı bölge var bu apse oradaki dişlerimi de kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Benim 3 güneş önce diş etim şişmeye ve vecamaya esasladı.Aracısız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şsorunlik next inmiyor ve hatta elan da büyüyormuş üzere hissediyorum.

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kadar bisey doldurdu fakat zamanla o dolgu dyanü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi sıkıntı yoktu lakin simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim namevcut yalnız bastiramiyorum tekrar âdeta bisey batiyormus üzere oluyor doktora basvursam ne kabilinden sağaltma uygulanir bana?

Bilirkişi hekim Geçmiş olsun Şu anda özge bir terapi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu daruları kullanmaktan sair bir yolunuz yasak..

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dem gidip dişimi cekebiliim

Bilirkişi doktor Burak satış bana sözırsa burada bir ilhihaplanma kavil konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an geçmiş iyileştirme edilmesi gerekir.

Erkan yılmayan Selam hocam.melez bı dişim vardı nısıfsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıcanip dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında fay bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım ama apse yaptı.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi dışında cerrahi sağaltım uygulamaları da vardır. Bu cerrahi ustalıklemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *