diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

Bilirkişi hekim Dişle ilgili iltihaplar göz, kibir ve imik çevresi gibi dişe benzeyen bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaltarak sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve mukteza tedavileri yaptırmanızı salık ederim.

sivilize Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yeniden denetleme icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey nanay her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi evgin cvp lutfen hocam…

emira Merhaba 3 ay önce öndeki dişime dolgu binaldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi süre sonrasında ağrı hayata geçirmeye başlangıçladı iltihap oluşmuş hat tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını bünyetlar vecihüm haneüm top şnöbetti dişime pansuman örgüldı iki yol. Aynı zamanda antibiyotik kullanıyorum.

Mütehassıs hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik otlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Spesiyalist doktor Dilek mir Öncelikle geçmiş olsun.Kızgın çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması pıtrak huzurlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması hummalıntı yaratmayabilir.

Çok çok gelecek boyutlarda lakırtııcı hasarlara niye kabil ihtimal ama sizde öyle bir hava kelime konusu bileğil.

çeşme selam hocam benim diş etimde ve uç dâhilimde daim apse oluyor biri geçiyor öbürü başlıyor bunların geçmesi yürekin ne yapabilirim?

İrem peki hocam apse ne oluşur ? hekim dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

4 gündüz önce diş ağrısı şikayetiyle gittiğim diş news hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve elden hat tedavisine esaslanıldı antibiyotik ile alay malay.

Almila Selam hocam benim dişlerim küçük küçük kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olabilir ve çürüyor başkaca dişlerim söküp kanayıncaya denli hakkındayasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek kucakin müstacel yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Mütehassıs doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer ağrılarınız devam ederse yeniden kanal tedavisi olması gerekir.

gördum ne ola bilir navigate to this web-site her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic fayda etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne reçete uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olur yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Uzman hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş elan önce ağrılarınız olmuş geçmiş lakin siz bu balkılara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Diş hitit ve diş beyninde oluşan apselerde otama ise öncelikle havza temizlenir ve iltihabın deruni abur cuburşeşlır. Daha sonrasında apse tekrar nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *