diş eti kanaması abdesti bozar mı Üzerinde Buzz söylenti

Uzman hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Ivedili lütfen Hocam benim bir dişime de kanal tedavisi mukteza dedi hekim. Doktor Edolar diyerek bir ağrı stoper verdi. Fakat bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece koygun bileğil hatta hiç tesiri olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı asude ettiriyordu.

cihat kısaca 5 devir önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve dideüm kapandı.elan sonrasında atibiyotık tedavisine kafaladım ve şfiillik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi diğeri bile ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

ivedili lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Mahir doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Mütehassıs doktor Faydalı dosdoğru teşhis ve gerçek sağaltım uygulaması gerçekleştiriyor. Ağrılarınız olabilir. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yön asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir mesele yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz seyin alinmasina kadar sonrasında eve geldim ertesi gun hic bir sıkıntı yokken geceleyin bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir buke ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

Bilirkişi hekim Sizi gıyaben tedavi etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç otama öneremem..

Diş köklerinde oluşan apseler uç bakımının binalmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise gene muhtıra olarak kenar bakımının dokumalmamasından dolayı diş aralarında kalan yiyecek pozitifklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına neden olmasıdır.

Uzman doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı konusunda official website bir olgun edinin..

Mahir hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı arama edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa baştan bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Kompetan hekim Bir kaç devir sabredin şayet dertlarınız devam ederse doktorunuza gene kellevurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *